Seeria 6

Deutz-Fahr Seeria 6 on keskmise kaalu- ja võimsuskategooria traktorid, mis on universaalsed nii põllu- kui ka transporditöödel. Seeria 6  traktorid on enamasti 6-silindriliste mootoritega, kuid kolm väiksemat mudelit on saadaval ka 4-silindriliste mootoritega, mis oma kompaktsemate mõõtmetega on eelistatud valik esilaaduritöödele. Seeria 6 võimsused jäävad vahemikku 156...212 hj ja valida saab kolme erineva käigukasti vahel: PowerShift, RCShift või TTV.

PowerShift näol on tegemist traditsioonilise koormuse all lülitatavate käikudega kastiga, kus esmalt tuleb valida põhikäik ja seejärel käigugrupid. Mugavaks käiguvahetuseks on sidur dubleeritud nupuga käigukangil. Käigugruppide vahetust saab teha ilma sidurit kasutamata, vastavalt kiirusele ja koormusele. Neid powershift käigugruppe on igas käigus kuus.

RCShift on nn. robotkäigukast, kus nii käikude kui ka käigugruppide vahetus toimub käsitsi või automaatselt. Käsitsi käiguvahetus toimub nupuvajutusega multifunktsionaalselt juhthoovalt (joystick'ilt). Nii stardikäigu kui ka automaatrežiimi min. ja maks. käigu saab traktorist ise määrata.

TTV on astmevaba jõuülekanne, millega sõidukiirus muutub sujuvalt käike vahetamata vahemikus 0...50 km/h. Sõidurežiime on kolm: manuaalne, automaatne jõuvõtuvõlli- ja automaatne transpordirežiim. Juhtimine käib samuti joystick'iga.

PowerShift ja RCShift käigukastiga traktorid võivad olla kas mehaaniliste või elektriliste hüdroväljavõtetega, TTV-ga traktorid on ainult elektriliste hüdroväljavõtetega.

Selle seeria kõiki traktoreid saab varustada AGROSKY integreeritud automaatroolimise seadmetega. Järelpaigaldusel on mugav kasutada AGROSKY teisaldatavat automaatrooli. Roolimisel on kasutatavad EGNOS (+/- 30 cm), Topcon Global-D (+/- 5 cm) või RTK (+/- 1 cm) asukoha parandussignaalid.

Põhjaliku info ja tehnilised andmed leiad Seeria 6 tootekataloogist