Kaubamärgid

 

AMAZONE on loodud aastal 1883, täna juhib firmat juba neljas perekond Dreyer´i generatsioon. Masinaid toodetakse kokku 7 erinevas tehases, põhiliselt Saksamaal, töölisi on firmas ca 1500. Firma on spetsialiseerunud väetisekülvikute, taimekaitsepritside, aktiivse ja passiivse külvitehnika ja maaharimisriistade tootmisele. Samuti kuuluvad juba aastaid toodangusse erinevad kommunaalmasinad. Viimaselt kuuelt agritehnika näituselt on pälvitud 18 erinevat medalit, millega on ettevõte innovatiivseim omasuguste seas. 
Vaata ka kodulehte

KRONE on üks Euroopa kuulsamatest söödakoristusmasinate tootjatest, mis kuulub samuti nagu Amazone algusest peale, nüüdseks juba üle 100 aasta, ühele perekonnale. Krone põllumajandusmasinate divisioni toodangu hulka kuuluvad sellised söödakoristusmasinad nagu: rippes, järelveetavad ja iseliikuvad niidukid, kaarutajad, vaalutajad, pressid - nii ruloonpressid kui suurepakipressid, press-kiletajad, kogurkärud ja iseliikuvad hekseldid. Ka Krone on kogunud Agritehnika näitustelt hulgaliselt medaleid, viimaselt kaks: kuld uue pressiseeria Comprima eest ja hõbe rootorniiduki rootori kivikaitsesüsteemi SafeCut eest.  
Vaata ka kodulehte

DEUTZ-FAHR on tunnustatud Saksa kaubamärk, mille enamusosaluse omanik on SAME Grupp. Peale Deutz-Fahri kuuluvad gruppi ka šveitslaste täisulikkuse sümbol Hürlimann ja Itaalia lipulaev Lamborghini. Deutz-Fahr traktorite ajalugu ulatub tagasi 1927. aastasse, kui asuti edasi arendama Nicolaus August Otto poolt 1827. aastal Saksamaal Kölnis väljatöötatud esimest neljataktilist sisepõlemismootorit. 1995. aastal tuli Deutz-Fahr lähtuvalt turu soovist väiksemate, kuid suurema võimsusega traktorite järele välja vesijahutusega Agrotoni sarjaga, millel on äärmiselt töökindlad ja ökonoomsed Deutzi mootorid ning mis on maailmas tehnoloogiliselt kõige arenenumad traktorid.  
Vaata ka kodulehte

Alates 1962. aastast toodab HAUER innovaatilisi masinaid põllumajanduse, metsanduse ja munitsipaali tarbeks: frontaallaadurid, esiripp-süsteemid ja –jõuvõtuvõllid, lumesahad, pinnase tasandamise tehnika, soola- ja liivapuisturid. Firma kasutab oma arendustöös pikaajalisi kogemusi, teadmisi, tagasisidet oma klientidelt-see kõik on taganud HAUER toodetele kõrge kvaliteedi ja hinnatud turuliidri staatuse. 
Vaata lähemalt . . . 

 
 
 
 
  Esindame Eesti turul üle maailma tuntud ja hinnatud frontaallaadurite brändi STOLL. Lisaks sellele, et koostöös Deutz-Fahr tehasega paigaldame laadureid oma traktoritele, võtame vastu tellimusi STOLL laaduritele ka kõikidele teistele Eestis müüdavatele traktoritele. Pole saladuseks, et nii mõnigi konkurent kasutab STOLL laadureid ka oma tootevalikus.